Dane do projektu

Aby poprawnie przygotować projekt graficzny do druku, który będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami, potrzebujemy od Ciebie kilka informacji. Dane te są niezbędne w procesie opracowywania projektu i bezpośrednio wynikają z wybranego produktu i szablonu. W dużej mierze od Ciebie zależy, jak długo potrwa przygotowanie projektu i czy będzie on spełniał Twoje oczekiwania.

Oto, co musisz zrobić:

1/ Projekt

Wybierz projekt, który podoba Ci się najbardziej i przejrzyj go w kreatorze, klikając przycisk PROJEKTUJ (pod miniaturą projektu)

2/ Analiza

Zobacz, jakie dane są potrzebne do przygotowania projektu (zrób notatki). Wyjdź z kreatora, klikając przycisk DALEJ, a następnie ZATWIERDŹ.

3/ ID projektu

Po opuszczeniu kreatora, pod miniaturką wytypowanego projektu pojawi się przycisk KOPIUJ ID PROJEKTU – kliknij i pobierz ID.

4/ Zamów projekt

Wklej ID projektu (skrót Ctrl + V), wpisz dane do projektu oraz sugestie. Załącz również grafiki do wykorzystania i inspiracje.

Co zwykle jest potrzebne?

  • Teksty, które mają zostać umieszczone w projekcie: opis firmy, charakterystyka usług i produktów, etc.
  • Dane kontaktowe, które chcesz umieścić na projekcie: numer telefonu, adres www i e-mail, profile w mediach społecznościowych (FB, Insta, YT).
  • Zdjęcie (lub zdjęcia), które muszą i które mogą zostać wykorzystane w projekcie.
  • Znaki firmowe, ikony, kody QR i inne elementy, które życzysz sobie umieścić na projekcie